دانلود فایل(پاورپوینت درس دوازدهم فارسی دوم ابتدایی)

پاورپوینت درس دوازدهم فارسی دوم دبستان , دانلود پاورپوینت دوم ابتدایی با موضوع درس دوازدهم فارسی , پاورپوینت کلاس دوم در مورد درس دوازدهم فارسی , پاورپوینت کلاس دوم ابتدایی , پاورپوینت پایه دوم دبستان درس دوازدهم فارسی , دانلود پاورپوینت آموزشیپاورپوینت درس دوازدهم فارسی دوم ابتدایی|34054407|bna30007102|
در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان پاورپوینت درس دوازدهم فارسی دوم ابتدایی آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود ،
در قالب ppt و در 8 اسلاید، قابل ویرایش.


بخشی از متن پاورپوینت:
سال گذشته با پدر، مادر و خواهرم به زیارت امام رضا (ع) رفته بودیم. پدرم گفت:« در نزدیکی مشهد، شهر قدیمی توس، آرامگاه فردوسی، شاعر بزرگ ایران قرار دارد. خوب است برویم و آن‌جا را هم ببینیم.»

چند روز بعد، به توس رفتیم. فاصله‌ی مشهد تا شهر توس زیاد نبود. وقتی به آرامگاه فردوسی رسیدیم، جمعیّت زیادی را در آن‌جا دیدیدم. یک نفر راهنما برای ما صحبت کرد. او می‌گفت: «فردوسی، سی سال زحمت کشید تا شاهنامه را نوشت ...


توضیحات:
این فایل قابل ارائه و مناسب برای معلمان، دانش آموزان و اولیای گرامی جهت آموزش و یادگیری در مقطع دوم دبستان بوده و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی رعایت شده است.