دانلود فایل(پاورپوینت بررسی عوامل موثر بر استفاده ازکارت اعتباری تلفن همراه)

پاورپوینت,بررسی,عوامل,موثر,بر,استفاده,ازکارت,اعتباری,تلفن,همراه,پاورپوینت بررسی عوامل موثر بر استفاده ازکارت اعتباری تلفن همراه,دانلود پاورپوینت بررسی عوامل موثر بر استفاده ازکارت اعتباری تلفن همراه ,دانلودپاورپوینت بررسی عوامل موثر بر اسپاورپوینت بررسی عوامل موثر بر استفاده ازکارت اعتباری تلفن همراه|31025876|bna30007102|
در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان پاورپوینت بررسی عوامل موثر بر استفاده ازکارت اعتباری تلفن همراه آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.


دانلود پاورپوینت با موضوع دارای 19 اسلاید و با فرمت .ppt و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

تعداد اسلاید : 19 اسلاید


فرمت فایل: پاورپوینت .ppt و قابل ویرایش


آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس


قسمتی از متن نمونه:رشد و گسترس استفاده از فن آوری های مبتنی بر تلفن همراه، بویژه کارت اعتباری تلفن همراه mobile credit card بعنوان یکی از جدیدترین ابزارهای بانکی، فرصت های بیشماری را جهت نوآوری برای بانک ها فراهم آورده است.

کارت اعتباری تلفن همراه، یک روش پرداخت است که بموجب آن، مشتریان بانک ها وجوه ناشی از خرید و فروش کالاها و خدمات را بصورت اعتباری و از طریق تلفن همراه خود انجام می دهند.

علیرغم معرفی این خدمت به مشتریان بانک های و موسسات بانکی اسلامی چون Hong Leong Bank و Bank Bumiputra Bhd. در کشور مالزی از سال 2005، این خدمت هنوز به اندازه کافی مورد توجه مشتریان واقع نشده و یا کاربرد آن کمتر از حد انتظار بوده است.

بنابراین، بررسی عوامل موثر بر ترغیب مشتریان بانک های مالزی جهت استفاده از خدمت مذکور بمنظور ایجاد و حفظ قابلیت رقابت بانک های کشور مالزی با سایر بانک ها ضروری بنظر می رسد.

الف) از منظر مشتریان:

برقراری امکان خرید بصورت بدون سیم “wireless” و با انعطاف زیاد

امنیت بیشتر نسبت به روش های سنتی پرداخت (با توجه به تجهیز آن به شماره شناسایی فردی PIN)

ب) از منظر بانک ها و موسسات بانکی:

سلاح رقابتی جدید در مقایسه با سایر بانک ها

کمک به بانک های تجاری جهت سیستم های کارت اعتباری تلفن همراهی که بیشتر مورد اقبال مشتریان قرار گرفته اند

کمک به نحوه ارائه خدمات مذکور به مشتریان بالقوه بانک هافهرست مطالب و اسلایدها

بیان مسئله

اهمیت و ضرورت تحقیق

بررسی پیشینه تحقیق

کارت اعتباری تلفن همراه

بررسی پبشینه تحقیق

گزاره های تحقیق

متغیرها و مقیاس سنجش آن ها

جامعه و نمونه آماری

ابزار جمع آوری داده ها

سایز کوچک نمونه ها

استفاده از مولفه های اندک