دانلود فایل(پاورپوینت کتاب مديريت و طرز اجراي مسابقات تأليف دكتر هاشم كوزه چيان)

دانلود پاورپوینت کتاب مديريت و طرز اجراي مسابقات تاليف دکتر هاشم کوزه چيان, دانلود کتاب مديريت و طرز اجراي مسابقات تاليف دکتر هاشم کوزه چيانپاورپوینت کتاب مديريت و طرز اجراي مسابقات تأليف دكتر هاشم كوزه چيان|2079782|bna30007102|
در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان پاورپوینت کتاب مديريت و طرز اجراي مسابقات تأليف دكتر هاشم كوزه چيان آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود پاورپوینت کتاب مديريت و طرز اجراي مسابقات تأليف دكتر هاشم كوزه چيان، در قالب pptx و در 223 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

فصل اول:

نحوة‌ اجراي‌ مسابقه‌هاي‌ ورزشي‌ در مدارس‌، دانشگاهها، كارخانه‌ها، ارگانهاي‌ دولتي‌، مؤسسات‌ خصوصي‌، باشگاهها، تيمهاي‌ داخلي‌ و خارجي‌

فصل‌ دوم‌:

طرح‌ و تنظيم‌ برنامة‌ مسابقات

فصل سوم:

جدول مسابقات

فصل‌ چهارم‌:

قوانين‌ و مقررات‌ فعاليتها و مسابقه‌هاي‌ داخلي‌

فصل‌ پنجم:

جوايز و يادبودها

فصل‌ ششم:

ثبت‌ وقايع‌ ورزشي‌

قسمتی از متن:

مديريت‌ تربيت‌بدني‌ و ورزش‌ عبارت‌ است‌ از فرايند تأمين‌ و به‌كارگيري‌ مؤثر نيروي‌ انساني‌ ماهر و كارآمد و ابزار لازم‌ جهت‌ برنامه‌ريزي‌، سازماندهي‌، هماهنگي‌ و كنترل‌ براي‌ حصول‌ به‌ اهداف‌ تربيت‌بدني‌ با توجه‌ به‌ نظام‌ ارزشي‌.

توضیحات:

کتاب مديريت و طرز اجراي مسابقات تأليف دكتر هاشم كوزه چيان، از جملع منابع مهم درسی رشته های تربیت بدنی و علوم ورزشی می باشد. این فایل شامل پاورپوینت کل این کتاب می باشد و در حجم 223 اسلاید، همراه با تصاویر و توضیحات کامل تهیه شده است.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.