دانلود فایل(پاورپوینت درباره دستور العمل نظام آموزش و توانمند سازي سال1391)

پاورپوینت,دستور العمل نظام آموزش,توانمند سازیپاورپوینت درباره دستور العمل نظام آموزش و توانمند سازي سال1391|1679298|bna30007102|
در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان پاورپوینت درباره دستور العمل نظام آموزش و توانمند سازي سال1391 آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 36 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

واحد آموزش و توانمندسازي منابع انسانييكي از واحدهاي معاونت توسعه مديريت منابع موسسه است كه سطح دانش و مهارتهاي شغلي مناسب براي كارمندان رادر راستاي انجام وظايف، ماموريتهاو دستيابي به اهداف موسسه تعيين مي نمايد و موظف به اجراي مراحل اصلي فرايند آموزش در موسسه مي باشد كه به اختصار واحد آموزش ناميده مي شود. ساختار مديريت و راهبري آموزش منابع انسانيخط مشي گذاري آموزشي ،طراحي و برنامه ريزي آموزشي، اجرا، نظارت، ارزشيابي و اثربخشي آموزشي مراحل اصلي چرخه آموزش در موسسه است كه مجموعه آنها ساختار مديريت و راهبري آموزش منابع انساني را تشكيل مي دهد.